Drogi Kliencie

Zapewne niejednokrotnie zetknąłeś się z dylematem w jaki sposób odpowiednio zabezpieczyć produkt przed uszkodzeniem w czasie transportu lub magazynowania. Gwarancją zachowania produktu w stanie nienaruszonym jest jego poprawne zapakowanie poprzez użycie wytrzymałych i solidnych materiałów opakowaniowych.

Firma EBORDI powstała z myślą o osobach takich jak Ty, Drogi Kliencie, którzy cenią sobie kompleksowe i profesjonalne podejście do zapewnienia bezpieczeństwa produktowi. Oferta firmy obejmuje szeroką gamę artykułów, które znajdują zastosowanie w wielu branżach i skierowane są zarówno do klienta hurtowego, jak i detalicznego.

Szczególnym uznaniem cieszą się oferowane przez nas taśmy m.in. pakowe, specjalistyczne, samoprzylepne, dwustronnie przylepne, maskujące, PVC.

Ceniąc sobie Twój czas, Drogi Kliencie, zapewniamy fachowe doradztwo poparte długoletnim doświadczeniem, dostępność produktu przez 24h oraz ciągłość i szybkość dostaw.

Wychodząc naprzeciw dynamicznie zmieniającym się potrzebom rynku opakowaniowego, firma Ebordi, działająca jako doświadczony producent taśm i folii stretch, oferuje szeroką gamę produktów przeznaczonych do pakowania oraz zabezpieczania różnego rodzaju ładunków. W naszym asortymencie można znaleźć nie tylko taśmy malarskie, pakowe czy specjalistyczne. Jesteśmy również producentem folii stretch, kartonów, uszczelek oraz dyspenserów. Każda oferowana przez nas taśma (malarska, maskująca) czy folia, znajdzie zastosowanie w wielu sektorach przemysłu i gospodarki. W przemyśle nasze wyroby mogą być wykorzystywane np. do ochrony wyprodukowanych towarów, natomiast w gospodarstwach domowych do zabezpieczania mebli i sprzętów RTV przechowywanych na strychach.

Serdecznie zapraszamy do zakupu!

 

Opinie klientów

Krzysztof
Data: 2017-08-17

Systematycznie zamawiam taśmy malarskie u producenta Ebordi i jestem bardzo zadowolony.

Damian
Data: 2017-07-11

Używam folii stretch, jaką oferuje producent Ebordi od kilkunastu miesięcy. Folia jest nie tylko bardzo elastyczna i rozciągliwa, ale także wytrzymała oraz trwała.

Sylwester
Data: 2017-06-02

Nabyłem taśmę malarską jakiś czas temu w poszukiwaniu akcesoriów do malowania. Zamówiona taśma okazała się być bardzo trwała, dobrze trzyma się ściany i jest odporna na zrywanie.

Mariusz
Data: 2017-05-26

Folię stretch, którą zamówiłem prosto od producenta, za pośrednictwem strony Ebordi.pl, używam głównie do ochrony przechowywanych i transportowych towarów. Przydaje mi się też w domu do zabezpieczania przedmiotów, które przechowuję w piwnicy.