Dyspensery folii stretch i taśm

Aplikatory do taśmy

Wśród szerokiej gamy produktów do pakowania, nasz asortyment obejmuje niezawodne dyspensery do taśmy pakowej. W naszym sklepie mogą Państwo nabyć także dyspenser do folii stretch, który pozwoli w prosty i szybki sposób ręcznie owijać różnego rodzaju towary. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą i zamówienia urządzeń, dzięki którym praca będzie bezpieczniejsza i bardziej komfortowa.

Skróć czas pakowania produktów dzięki dyspenserom do folii stretch

Za pomocą produktów dostępnych w naszym sklepie mogą Państwo uzyskać większą wydajność pracy przy równoczesnym zmniejszeniu obciążenia pracownika. Dzięki swoim ergonomicznym uchwytom urządzenia są bardzo proste w obsłudze. Konstrukcja dyspenserów do folii ułatwia sprawne owijanie towarów, a tym samym pozwala na skrócenie czasu pakowania palety. Polecamy narzędzia, które są precyzyjne, umożliwiają mocne naciąganie stretchu, ale nie powodują jego rozdarcia.

Ilość produktów: 8.

Sortowanie

Profesjonalne urządzenia w Państwa przedsiębiorstwie

Wszystkie produkty dostępne w naszym asortymencie zostały wykonane z wytrzymałych tworzyw. Wysokiej jakości materiały wykorzystane do produkcji dyspenserów do folii zapewniają odpowiednią ergonomię pracy i bezpieczeństwo użytkowania. Korzystanie z profesjonalnych urządzeń zmniejsza ryzyko wystąpienia potencjalnie niebezpiecznych zdarzeń. Polecamy narzędzia z naszego sklepu, które zapewniają zabezpieczanie ładunków stretchem zarówno na czas transportu, jak i magazynowania.

Wszystkie zamówienia dokonane w naszym sklepie są realizowane w ciągu 24 godzin

Ofertę kierujemy do firm zajmujących się sprzedażą towarów lub spedycją, w których urządzenia do owijania są niezbędnymi narzędziami. Proponujemy solidne produkty do naciągania folii stretch przeznaczone do użytku w:

  • biurze,
  • magazynie,
  • hurtowni,
  • firmie kurierskiej,
  • sklepie,
  • przedsiębiorstwie remontowo-budowlanym.

W asortymencie ebordi.pl dostępny jest także doskonałej jakości dyspenser do taśm, który sprzedajemy w konkurencyjnej cenie. Wybierając towary w naszym sklepie, zyskują Państwo pewność szybkiej realizacji zamówienia. Informujemy mailowo o każdym jej etapie.

Proponujemy praktyczny dyspenser do folii stretch

Widoczny w ofercie ebordi.pl aplikator do taśm biurowych został dopasowany do jej standardowych szerokości. Oznacza to, że jest kompatybilny z większością tego typu artykułów dostępnych na rynku. Ponadto jest lekki i ma niewielkie gabaryty, co chroni pracownika przed szybkim przemęczeniem rąk. Efektywne naciąganie folii stretch za pomocą naszego narzędzia przekłada się na oszczędność tego materiału oraz znaczne obniżenie kosztów pakowania towarów.

Podajniki mogą Państwo zamówić z dostawą do swojej firmy. Zachęcamy do zakupów na naszej stronie internetowej już dziś! Gwarantujemy wsparcie konsultantów, którzy odpowiedzą na każde przesłane zapytanie.