Taśmy pakowe

Oferujemy wysokiej jakości samoprzylepne taśmy pakowe, które wyróżnia nie tylko wyjątkowo mocna siła klejenia i bardzo dobra przyczepność do powierzchni, ale także atrakcyjna cena. Nasz asortyment obejmuje szeroki wybór pakowych taśm brązowych, a także transparentnych, które mogą być stosowane zarówno do klejenia ręcznego, jak również automatycznego, przy wykorzystaniu przeznaczonych do tego celu urządzeń. Przezroczyste taśmy klejące sprawdzą się wszędzie tam, gdzie liczy się niewidoczne klejenie. Niezależnie od tego, czy Państwa wyborem będzie transparentna czy brązowa taśma klejąca do pakowania, gwarantujemy, że każdy z produktów sprawdzi się nawet w najbardziej wymagających warunkach, zapewniając odpowiednią trwałość i niezawodność. Samoprzylepna, mocna taśma pakowa, przy zachowaniu niskiej ceny, sprosta wszelkim wymaganiom, gwarantując doskonałe trzymanie zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach (od -10 do +50 stopni Celsjusza). Wszystkie taśmy są znakomite do sklejania kartonów, różnego rodzaju przesyłek, zastosowań w biurach, magazynach, itp.

Ilość produktów: 14.

Sortowanie

Wydajniejsza praca magazynu dzięki mocnym taśmom pakowym

Niezawodna, mocna, przezroczysta taśma pakowa to niezbędne wyposażenie każdego magazyniera i pracownika centrum logistycznego. Skuteczne zamykanie i precyzyjne oznaczanie kartonowych pudełek z przesyłkami wymaga zastosowania pewnych rozwiązań. Wykonana z materiałów takich jak akryl czy polipropylen taśma klejąca pakowa to idealne rozwiązanie w dziedzinie trwałych zabezpieczeń opakowań w trakcie transportu. Wysoka odporność na zarysowania, zadrapania i przypadkowe zerwanie sprawia, że stanowi ona bardzo wydajny i profesjonalny sposób na pakowanie. Dzięki swoim właściwościom taśma pakowa jest szeroko stosowana m.in. w:

  • centrach i firmach zajmujących się logistyką,
  • sklepach internetowych oferujących sprzedaż wysyłkową,
  • hurtowniach, magazynach i zakładach produkcyjnych.

Dobrej jakości taśmy pakowe, których jesteśmy producentem, stanowią również ważny punkt identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa. Wpływają też na wizerunek firmy, gdyż to od nich zależy, czy przesyłka dojdzie do Twojego Klienta w nienaruszonym stanie.

Przykładowe zastosowanie taśm pakowych

  • przygotowanie towarów do wysyłki,
  • zabezpieczenie przedmiotów na czas transportu,
  • pakowanie produktów i łączenie opakowań zbiorczych,
  • zaklejanie pudełek, kartonów, worków foliowych, pojemników, itp.,
  • ochrona przesyłek przed nieuprawnionym dostępem.