Folie stretch

Wśród szerokiej gamy produktów przeznaczonych do pakowania i zabezpieczania ładunków, w asortymencie sklepu internetowego Ebordi.pl znajduje się folia stretch: maszynowa i ręczna. Wyroby te, podobnie jak taśmy, stanowią najbardziej popularne materiały opakowaniowe na całym świecie, a dzięki przystępnej cenie oraz zróżnicowanym kształtom są wykorzystywane w wielu różnorodnych branżach, m.in. przez firmy logistyczne, produkcyjne oraz handlowe. Folie (taśmy) stretch gwarantują stabilność ładunku, a także zabezpieczają go w trakcie transportu. Są oferowane w kolorze transparentnym, czarnym oraz niebieskim.

Każdy, dostępny w naszej ofercie, produkt tego typu cechują doskonałe parametry techniczne, które sprostają oczekiwaniom nawet bardzo wymagających osób. Dzięki swojej rozciągliwości i elastyczności sprzedawana przez nasz sklep internetowy stretch folia pełni rolę ochronną towaru, chroniąc go przed przesuwaniem na palecie oraz przed ewentualnymi uszkodzeniami, jakie mogą powstać w czasie przewozu. Oprócz tego taśmy i inne materiały foliowe stanowią świetną barierę dla wilgoci, w tym nawet intensywnych opadów deszczu. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi ich rodzajami i składania zamówień bezpośrednio na stronie sklepu internetowego, w którym można zamówić folie – realizujemy dostawy na terenie całej Polski.

Ilość produktów: 8.

Sortowanie

Zastosowanie folii stretch

Dostępna w ofercie naszego sklepu internetowego taśma i folia stretch stanowi używany na powszechną skalę materiał do pakowania, który znajduje zastosowanie w wielu sektorach przemysłu, ale nie tylko. Owijanie folią maszynową lub ręczną stretch, podobnie jak folią bąbelkową, jest tanim i efektownym sposobem zabezpieczania wielu różnego rodzaju produktów. Ma to szczególnie ważne znaczenie w dużych zakładach produkcyjnych i przedsiębiorstwach, które zużywają całe kilometry folii w celu odpowiedniego zabezpieczenia swoich towarów. Dzięki niej ładunek nie przemieszcza się w czasie transportu, równocześnie idealnie chroniąc go przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych, takich jak deszcz, śnieg czy intensywne promieniowanie słoneczne.

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie wyroby dostępne w naszym sklepie internetowym spełniały najwyższe standardy jakościowe i wytrzymałościowe, a przy tym były dostępne w konkurencyjnych cenach. Zdajemy sobie sprawę, że właśnie na takim połączeniu zależy klientom i do niego dążymy.

Folia stretch – zalety

To, co wyróżnia folię stretch sprzedawaną przez nasz sklep internetowy Ebordi.pl to nie tylko przystępna cena, ale także wyjątkowa wytrzymałość, elastyczność i bardzo dobre właściwości termoizolacyjne taśmy. Za sprawą tych zalet jest ona najpopularniejszym i najbardziej wydajnym materiałem wykorzystywanym do pakowania i zabezpieczania towarów.

Poza folią ręczną, dużym zainteresowaniem cieszy się folia maszynowa, służąca do owijania palet przy pomocy odpowiednich narzędzi nawijających. Dzięki zastosowaniu mechanizacji daje możliwość zmniejszenia kosztów przy równoczesnym zwiększeniu wydajności folii stretch. Oferowane przez naszą firmę materiały foliowe tego typu cechują się dużą grubością, a przy tym dostępne są w rolkach o różnej szerokości, podobnie jak taśmy, które również można zamówić w sklepie internetowym Ebordi.

Maszynowe lub ręczne folie stretch dla każdego – sprzedaż hurtowa i detaliczna

Jako doświadczony i ceniony na rynku dostawca materiałów foliowych do ręcznego oraz maszynowego pakowania, staramy się sprostać oczekiwaniom każdego klienta. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że produkty te mają ogromne zastosowanie w przedsiębiorstwach, w tym m.in. produkcyjnych i logistycznych czy centrach handlowych. Jednak są one chętnie wykorzystywane również przez osoby prywatne. Foliami stretch i taśmami zabezpiecza się towar przeznaczony do wysyłki, wykorzystuje się je też w ogrodach, przydomowych warsztatach i wielu innych miejscach.

Z powyższych powodów, dostępna poprzez nasz sklep internetowy folia stretch, maszynowa i ręczna, jest sprzedawana zarówno w ilościach hurtowych, jak i na sztuki. Niezależnie od wielkości zamówienia gwarantujemy przystępne ceny taśmy oraz sprawną wysyłkę.

Folia stretch producent

Jako producent z wieloletnim doświadczeniem, zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci oczekują dobrej elastyczności, wytrzymałości i odporności, dlatego właśnie takie folie dostarczamy. Oferujemy wersję nie tylko ręczną, ale również maszynową, a także inne akcesoria niezbędne do sprawnego pakowania, przesyłania i transportowania produktów, paczek czy towarów. Prowadzimy znakomicie zaopatrzony sklep internetowy oraz punkt sprzedażowy w Poznaniu, dzięki czemu jesteśmy do dyspozycji klientów na miejscu bądź online.

Najważniejsza jest dla nas jakość oferowanego asortymentu, ale wiemy, że dla zamawiających liczy się także cena, dlatego robimy wszystko, aby była jak najbardziej konkurencyjna. Gwarantujemy także szeroki wybór produktów i szybką dostawę na atrakcyjnych warunkach finansowych. O folii stretch wiemy wszystko, dlatego w razie potrzeby służymy merytoryczną poradą, np. gdy pojawiają się wątpliwości co do wyboru konkretnego modelu pod kątem określonego przeznaczenia. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i składania zamówień w naszym sklepie internetowym bądź wizyty w punkcie pod Poznaniem.

Sprawdź również: