Producent folii stretch

Producent folii stretch

Wśród szerokiej gamy produktów przeznaczonych do pakowania i zabezpieczania ładunków, w asortymencie sklepu Ebordi.pl z siedzibą zlokalizowaną na terenie miasta Poznań, znajduje się folia bąbelkowa oraz folia stretch: maszynowa i ręczna. Wyroby te stanowią najbardziej popularne materiały opakowaniowe na całym świecie, a dzięki przystępnej cenie oraz zróżnicowanym kształtom są wykorzystywane w wielu różnorodnych branżach, m.in. przez firmy logistyczne, produkcyjne oraz handlowe. Folie stretch gwarantują stabilność ładunku, a także zabezpieczają go w trakcie transportu. Są dostępne w kolorze transparentnym, czarnym oraz niebieskim. Dzięki swojej rozciągliwości i elastyczności stretch folia pełni rolę ochronną towaru, chroniąc go przed przesuwaniem na palecie oraz przez ewentualnymi uszkodzeniami, jakie mogą powstać w czasie przewozu.

Ilość produktów: 8.

Sortowanie

Zastosowanie folii stretch

Folia stretch stanowi używany na powszechną skalę materiał do pakowania, który znajduje zastosowanie w wielu sektorach przemysłu, ale nie tylko. Owijanie folią stretch, podobnie jak folią bąbelkową, jest tanim i efektownym sposobem zabezpieczania wielu różnego rodzaju produktów. Ma to szczególnie ważne znaczenie w dużych zakładach produkcyjnych i przedsiębiorstwach, które zużywają całe kilometry folii w celu odpowiedniego zabezpieczenia swoich towarów. Dzięki niej ładunek nie przemieszcza się w czasie transportu, równocześnie idealnie chroniąc go przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych, takich jak deszcz, śnieg czy intensywne promieniowanie słoneczne.

Folia stretch – zalety

To, co wyróżnia folię stretch to nie tylko przystępna cena, ale także wyjątkowa wytrzymałość, elastyczność i bardzo dobre właściwości termoizolacyjne. Za sprawą tych zalet jest ona najpopularniejszym i najbardziej wydajnym materiałem wykorzystywanym do pakowania i zabezpieczania towarów. Poza folią ręczną, dużym zainteresowaniem cieszy się folia maszynowa, służąca do owijania palet przy pomocy odpowiednich narzędzi nawijających. Dzięki zastosowaniu mechanizacji daje możliwość zmniejszenia kosztów przy równoczesnym zwiększeniu wydajności folii.