Producent folii stretch

Producent folii stretch

Wśród szerokiej gamy produktów przeznaczonych do pakowania i zabezpieczania ładunków, w asortymencie sklepu internetowego Ebordi.pl z siedzibą zlokalizowaną na terenie miasta Poznań, znajduje się folia bąbelkowa oraz folia stretch: maszynowa i ręczna. Wyroby te stanowią najbardziej popularne materiały opakowaniowe na całym świecie, a dzięki przystępnej cenie oraz zróżnicowanym kształtom są wykorzystywane w wielu różnorodnych branżach, m.in. przez firmy logistyczne, produkcyjne oraz handlowe. Folie stretch gwarantują stabilność ładunku, a także zabezpieczają go w trakcie transportu. Są oferowane w kolorze transparentnym, czarnym oraz niebieskim.

Każdy, dostępny w naszej ofercie, produkt tego typu cechują doskonałe parametry techniczne, które sprostają oczekiwaniom nawet bardzo wymagających osób. Dzięki swojej rozciągliwości i elastyczności stretch folia pełni rolę ochronną towaru, chroniąc go przed przesuwaniem na palecie oraz przed ewentualnymi uszkodzeniami, jakie mogą powstać w czasie przewozu. Oprócz tego materiały foliowe stanowią świetną barierę dla wilgoci, w tym nawet intensywnych opadów deszczu. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi ich rodzajami i składania zamówień bezpośrednio na stronie sklepu internetowego – realizujemy dostawy na terenie całej Polski.

Ilość produktów: 8.

Sortowanie

Zastosowanie folii stretch

Dostępna w ofercie naszego sklepu internetowego folia stretch stanowi używany na powszechną skalę materiał do pakowania, który znajduje zastosowanie w wielu sektorach przemysłu, ale nie tylko. Owijanie folią maszynową lub ręczną stretch, podobnie jak folią bąbelkową, jest tanim i efektownym sposobem zabezpieczania wielu różnego rodzaju produktów. Ma to szczególnie ważne znaczenie w dużych zakładach produkcyjnych i przedsiębiorstwach, które zużywają całe kilometry folii w celu odpowiedniego zabezpieczenia swoich towarów. Dzięki niej ładunek nie przemieszcza się w czasie transportu, równocześnie idealnie chroniąc go przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych, takich jak deszcz, śnieg czy intensywne promieniowanie słoneczne.

Folia stretch – zalety

To, co wyróżnia folię stretch sprzedawaną przez nasz sklep internetowy Ebordi.pl to nie tylko przystępna cena, ale także wyjątkowa wytrzymałość, elastyczność i bardzo dobre właściwości termoizolacyjne. Za sprawą tych zalet jest ona najpopularniejszym i najbardziej wydajnym materiałem wykorzystywanym do pakowania i zabezpieczania towarów.

Poza folią ręczną, dużym zainteresowaniem cieszy się folia maszynowa, służąca do owijania palet przy pomocy odpowiednich narzędzi nawijających. Dzięki zastosowaniu mechanizacji daje możliwość zmniejszenia kosztów przy równoczesnym zwiększeniu wydajności folii. Oferowane przez naszą firmę materiały foliowe tego typu cechują się dużą grubością, a przy tym dostępne są w rolkach o różnej szerokości.

Maszynowe lub ręczne folie stretch dla każdego – sprzedaż hurtowa i detaliczna

Jako doświadczony i ceniony na rynku producent materiałów foliowych do ręcznego oraz maszynowego pakowania, staramy się sprostać oczekiwaniom każdego klienta. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że produkty te mają ogromne zastosowanie w przedsiębiorstwach, w tym m.in. produkcyjnych i logistycznych czy centrach handlowych. Jednak są one chętnie wykorzystywane również przez osoby prywatne. Zabezpiecza się nimi towar przeznaczony do wysyłki, wykorzystuje w ogrodach, przydomowych warsztatach i wielu innych miejscach.

Z powyższych powodów, dostępna poprzez nasz sklep internetowy folia stretch, maszynowa i ręczna, jest sprzedawana zarówno w ilościach hurtowych, jak i na sztuki. Niezależnie od wielkości zamówienia gwarantujemy przystępne ceny oraz sprawną wysyłkę – zapraszamy do zakupów.