666 232 457  600 343 570

Klej termotopliwy w sztyfcie KT1

Opis

Klej topliwy w sztyfcie KT1 do papieru, tektury zwykłej i falistej( 1s czas wiązania) . Zgodny z normą FDA 175.105 dotyczącą pakowania żywności. Sprzedawane w opakowaniach 1kg. Dane techniczne: Baza: Kopolimery etylenu i octanu winylu. Średnica sztyftu: 11,3mm. Długość sztyftu: 300mm, Kolor: Żółty, Czas wiązania: 1 sek. Czas otwarty: 10 sek. Temperatura pracy: 160 ~ 180℃. Kompozyty produktu spełniają wymagania FDA Produkty Spożywcze 21 CFR 175.105

Cena22,13 zł/brutto
17,99 zł/netto
opk.
Nr katalogowy KT1 Producent .
Dostępność: dostepny Wysyłka: jutro Koszt wysyłki: 23,98 zł

Klej termotopliwy dostępny w asortymencie sklepu Ebordi.pl stanowi wysokiej jakości wyrób na bazie kopolimerów etylenu i octanu. Ze względu na mocną siłą klejenia i krótki czas wiązania, doskonale nadaje się do papieru oraz tektury, zwykłej i falistej.

Sprzedawany w opakowaniach po 1 kg, klej termotopliwy w formie sztyftu, aktywuje się dopiero pod wpływem wysokiej temperatury. Po ogrzaniu do ok. 150 stopni Celsjusza przechodzi z postaci stałej w płynną i wówczas jest gotowy do użytku. Oferowany wyrób został wyprodukowany na bazie kopolimerów etylenu i octanu, a jego cechami charakterystycznymi są:

  • wysoka lepkość,
  • szybka aktywacja pod wpływem wysokiej temperatury,
  • wysoka temperatura pracy (od 150 do 180 stopni Celsjusza),
  • przezroczysty kolor.

Zaletą kleju termotopliwego jest to, że po przejściu w postać płynną umożliwia klejenie różnego rodzaju materiałów. Tego typu wyroby umożliwiają łączenie mniejszych i większych elementów, wykonanych z drewna, ceramiki, papieru, szkła czy różnego rodzaju tworzyw sztucznych.

Oferowany klej jest zgodny z normą FDA 175.105 dotyczącą pakowania żywności.

Jakie zastosowanie posiadają kleje termotopliwe?

Kleje termotopliwe w formie sztyftów są przeznaczone do użytku wszędzie tam, gdzie potrzebne są ich duże ilości. Znajdują zastosowanie w różnych dziedzinach przemysłu, począwszy od przemysłu opakowaniowego, aż po branżę motoryzacyjną czy elektroniczną. Kleje aktywujące się pod wpływem wysokiej temperatury są powszechnie używane w poligrafii, meblarstwie, florystyce, budownictwie, a nawet w przemyśle tytoniowym. Świetnie nadają się do pakowania prezentów i przyklejania drobnych elementów.

Właściwości produktu
  • Producent:.
  • Nr katalogowy:KT1
OceńProdukt
Klej w sztyfcie KT1
Ocena Klientów:
5/5 (9 Opinie)
Klej w sztyfcie KT1 KT1

5/5
Prowadzę warsztaty z decupage i bardzo często używam tego kleju do swoich projektów. Jest niezawodny i bardzo mocno trzyma najróżniejsze elementy. Do tego jest całkiem wydajny.
Klej w sztyfcie KT1 KT1

5/5
Nie wiedziałam, że istnieje coś takiego jak termotopliwy klej w sztyfcie. Polecił mi go znajomy. Okazało się, że jest łatwy w użyciu, błyskawicznie wiąże i solidnie łączy ze sobą materiały. Sklejone przedmioty są praktycznie nierozrywalne. Warto mieć go zawsze w zapasie. Jest po prostu super!
Klej w sztyfcie KT1 KT1

5/5
Klej termotopliwy z Ebordi.pl okazał się być bardzo dobrym zakupem. Prowadzę firmę budowlaną i przy pomocy kleju termotopliwego przyklejam listwy, wykładziny, itp. Klej wyróżnia się wysoką odpornością termiczną przy dobrych właściwościach w niskich temperaturach
Klej w sztyfcie KT1 KT1

5/5
Prowadzę hurtownię owoców i warzyw. Używaliśmy wielu klejów do kartonów zgodnych z normą FDA 175.105, a teraz korzystamy praktycznie tylko z oferty Ebordi. Opakowania 1kg są w sam raz. Stosunek ceny do jakości jest świetny.
Klej w sztyfcie KT1 KT1

4/5
Na zajęciach plastycznych z młodzieżą używamy tego kleju termopotliwego. Faktycznie jest wydajny i mocny, a forma sztyftu bardzo pomaga w aplikacji kleju. Nie polecałabym do zajęć z dziećmi bo jest naprawdę szybki ;)
Klej w sztyfcie KT1 KT1

5/5
Robię z drewna różne rzeczy. Czasem zabawki, czasem karmniki dla ptaków i innych zwierząt. Kleje termotopliwe to świetne rozwiązanie, które pozwala nam mocno połączyć elementy bez wykorzystania gwoździ. Super!
Klej w sztyfcie KT1 KT1

5/5
Świetny termotopliwy klej. Możemy go użyć w celu uzyskaniu spoiny trwałej lub czasowej, np. na czas trwania montażu mebli.
Klej w sztyfcie KT1 KT1

5/5
Jestem florystką i bez stosowania kleju termotopliwego nie wyobrażam sobie tworzenia sztucznych wiązanek i bukietów. Dzięki niemu wszystko świetnie się trzyma, a nie widać śladów kleju na kwiatach i dodatkach. To mój must have w kwiaciarni.
Klej w sztyfcie KT1 KT1

5/5
Kleje termotopliwe to tacy trochę moi przyjaciele. Pracuję w firmie zajmującej się produkcją i wykończeniem bibelotów typu szkatułki, gadżety 18-tkowe (takie mydło i powidło). Bez tego rodzaju kleju to mogłoby się nie udać. Dobrze trzyma, przez co klejone ozdoby nie odpadają, nie potrzeba dużej ilości by przyklejać małe elementy. Estetyczny, dobrze wiąże - ja nie mam zarzutów.