666 232 457  600 343 570

Taśma naprawcza DUCT 48mm x 10m

Opis

Taśma naprawcza DUCT przeznaczona jest do wszelkiego typu napraw, uszczelniania, maskowania lub izolowania w trudnych warunkach technicznych i atmosferycznych. Dzięki wzmocnieniu taśmy poprzez wbudowanie w jej strukturę włókna bawełniano-poliestrowego taśma osiąga dużą wytrzymałość mechaniczną i wysoką zdolność klejenia betonu, tynku, drewna, tkanin a także powierzchni tworzyw sztucznych bez względu na ich rodzaj.

Cena2,95 zł/brutto
2,40 zł/netto
szt.
Nr katalogowy TND-48SRE10 Producent .
Dostępność: dostepny Wysyłka: jutro Koszt wysyłki: 23,98 zł

Bardzo wysoka wytrzymałość na rozciąganie i tym samym na zerwanie pozwala na zastosowanie taśmy w przemyśle chłodniczym czy w produkcji urządzeń wentylacyjnych, w gospodarstwie domowym jak również w pracach budowlanych - do wiązkowania przewodów lub jako zewnętrzna taśma izolacyjna kabli ziemnych. Taśma naprawcza jest wodoodporna oraz niewrażliwa na temperatury w zakresie od -40 do + 70.
Długość: 10 metrów
Szerokość: 48mm
Klej: Kauczuk syntetyczny
Kolor: Srebrny


Taśma naprawcza DUCT, jaką oferuje sklep Ebordi.pl, jest przeznaczona do szerokiej gamy zastosowań. Doskonała do szybkich napraw w zakresie uszczelniania, izolowania, maskowania. Zapewnia bardzo dobrą przyczepność nawet do nierównych powierzchni.

Taśmy naprawcze tkaninowe zapewniają o wiele lepsze działanie oraz niezawodną funkcjonalność niż zwykłe taśmy przeznaczone do napraw. Dzięki wzmocnieniu poprzez wbudowanie w strukturę taśmy włókna bawełniano-poliestrowego, wyroby te cechują się wysoką wytrzymałością mechaniczną, umożliwiając klejenie elementów betonowych, drewnianych, tekstylnych oraz z różnego rodzaju tworzyw sztucznych.

Oferowana taśma naprawcza DUCT jest przeznaczona do wszelkiego typu napraw, izolowania, maskowania, a także uszczelniania, nawet w trudnych warunkach technicznych i atmosferycznych.

Przykładowe zastosowanie tkaninowych taśm naprawczych:

  • doraźne naprawy pęknięć i uszkodzeń, np. urządzeń hydraulicznych,
  • łączenie przewodów i rur gumowych oraz z PCV,
  • przytwierdzanie elementów do szkła, drewna, metalu i tworzyw sztucznych.
Właściwości produktu
  • Producent:.
  • Nr katalogowy:TND-48SRE10
OceńProdukt
Taśma naprawcza DUCT 48mm x 10m
Ocena Klientów:
5/5 (7 Opinie)
Taśma naprawcza DUCT 48mm x 10m TND-48SRE10

5/5
Taśmę naprawczą DUCT z Ebordi.pl mam pod ręką nie tylko w firmie, ale i w domu. Dzięki swoim właściwościom jest doskonała do wszelkiego rodzaju napraw. Często wykorzystuję ją także podczas majsterkowania!
Taśma naprawcza DUCT 48mm x 10m TND-48SRE10

5/5
Skleiłem tą taśmą naprawczą węża ogrodowego pogryzionego przez psa i faktycznie dobrze trzyma, woda nie przecieka. Oczywiście wąż był poszarpany, nie całkowicie przerwany :)
Taśma naprawcza DUCT 48mm x 10m TND-48SRE10

4/5
Skleiłem tą taśmą pęknięty kajak, konewkę i inne rzeczy z tworzyw sztucznych. I zdecydowanie mogę powiedzieć, ze nadaje się do tego znakomicie. Reszty zastosowań nie miałem okazji sprawdzić.
Taśma naprawcza DUCT 48mm x 10m TND-48SRE10

5/5
Taśmą DUCT naprawiam drobne usterki w swoim aucie od wielu już lat. Ma mnóstwo zastosowań - można popatrzeć na YT co można nią zdziałać, będziecie zaskoczeni! Dla mnie towar "must have", jest niezawodna.
Taśma naprawcza DUCT 48mm x 10m TND-48SRE10

4/5
Kupiłem dwie sztuki tej taśmy naprawczej. Zabezpieczyłem nią swoją szklarnie na działce na czas zimy. Ostatnio dach mi zerwało i nie chcę by to się powtórzyło.Wszystko fajnie uszczelnione, jestem dobrej myśli.
Taśma naprawcza DUCT 48mm x 10m TND-48SRE10

5/5
Kilka dni temu pękła mi rura przy pralce. Pierwsze co przyszło mi do głowy by ratować sytuację, to taśma naprawcza od Ebordi.pl. Ona już nie raz mi życie uratowała. Owinąłem szybko rurę, ale zapomniałem powiedzieć żonie że mamy awarię - i poszedłem do pracy. Ona, niczego nieświadoma nastawiła kolejne pranie :D i wiecie co, ta rura z taśmą wytrzymała. Nie będę ryzykował, dzisiaj wymieniam rurę - ale uważam, że taśma test prania zdała na 5+.
Taśma naprawcza DUCT 48mm x 10m TND-48SRE10

5/5
Nazwa taśmy [taśma naprawcza] dobrana idealnie. Przydaje się w naszym domostwie by ponaprawiać rurę do odkurzacza, rury przy zlewie aby zabezpieczyć , posklejać kartony z zabawkami dla dzieci,a ostatnio nawet stojak od choinki się połamał to skleiłem go ową taśmą.