666 232 457  600 343 570

Folia stretch maszynowa 17kg transparent

Opis

Folia stretch maszynowa to przezroczysta folia stretch, przy czym w przypadku maszynowej. Służy do owijania towaru na paletach przed transportem, przy pomocy specjalnych maszyn do tego przeznaczonych. To zapewnia bezpieczeństwo podczas ładunku towaru, jak również w trakcie przejazdu. Dzięki właściwym parametrom folii, jej odporności na przetarcia oraz elastyczności można mieć pewność, że zapakowane w nią produkty nie zostaną zniszczone.

Cena142,68 zł/brutto
116,00 zł/netto
szt.
Nr katalogowy FSM-17T Producent .
Dostępność: na zamówienie Wysyłka: w ciągu 7 dni Koszt wysyłki: 23,98 zł

Wielowarstwowa folia stretch maszynowa, którą posiada w ofercie sklep internetowy Ebordi.pl z Poznania, stanowi niezbędny element w firmach funkcjonujących w różnych gałęziach przemysłu. Umożliwia sprawne owijanie ładunków przy pomocy przeznaczonych do tego celu urządzeń.

Dostępna w asortymencie naszego sklepu internetowego folia stretch transparentna została opracowana z myślą o szybkim i trwałym zabezpieczaniu towarów na paletach. Zastosowanie mechanizacji pozwala na zredukowanie kosztów, a tym samym na zwiększenie wydajności folii. Owijanie ładunków maszynową folią stretch stanowi ekonomiczną oraz efektywną metodę ochrony przedmiotów przed uszkodzeniami mechanicznymi, a także przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Dodatkowo jej wykorzystanie zapewnia towarowi stabilność podczas przewożenia. Przezroczysty kolor ułatwia identyfikację ładunków.

Dane techniczne oferowanej transparentnej folii stretch:

  • waga pojedynczej rolki: ok. 17 kg,
  • grubość: 23 mikrony,
  • rozciągliwość: 150 %,
  • kolor: przezroczysta.
Właściwości produktu
  • Producent:.
  • Nr katalogowy:FSM-17T
OceńProdukt
Folia stretch maszynowa 17kg transparent
Ocena Klientów:
5/5 (8 Opinie)
Folia stretch maszynowa 17kg transparent FSM-17T

5/5
Używam tej folii u siebie w firmie. Łatwo się rozwija i jest całkiem rozciągliwa. Bardzo dobrze chroni towar na paletach podczas transportu.
Folia stretch maszynowa 17kg transparent FSM-17T

5/5
Kupiłem jakiś czas temu oferowaną tu folię stretch. nie mogę narzekać. Dobrze rozwija się na całej powierzchni, nawet przy dużym załadunku, wszystko równomiernie i szczelnie pokrywa. do tego jest mocna i rzeczywiście odporna na obtarcia podczas przewozu. sprawdziłem i naprawdę mogę wszystkim polecić.
Folia stretch maszynowa 17kg transparent FSM-17T

5/5
Folia używana na owijarce działa bez problemu. Dobrze przylega do palet, jest wytrzymała i tania. W tej cenie jest to z całą pewnością najlepsza folia maszynowa.
Folia stretch maszynowa 17kg transparent FSM-17T

5/5
Zamówiona przez stronę Ebordi.pl przezroczysta folia stretch okazała się być bardzo odporna na przebijanie i rozrywanie. Dzięki niej mam pewność, że przedmioty są bezpiecznie składowane i transportowane
Folia stretch maszynowa 17kg transparent FSM-17T

4/5
Korzystam z oferty Ebordi na różne materiały pomocnicze już od kilku miesięcy i jestem zadowolonym klientem. Tę maszynową folię stretch zamawiam w dużych ilościach do zakładu i uważam, że jest to bardzo dobra oferta za te pieniądze. Folia jest mocna, wiadomo, że czasem zdarzy się słabiej oklejona paleta, ale to raczej kwestia maszyny. Polecam.
Folia stretch maszynowa 17kg transparent FSM-17T

4/5
17kg folii stretch to ekonomicznie strzał w dziesiątkę. Lubię sklep Ebordi m.in. dlatego, że oferowane towary są dobrze wyceniane. Sama folia jest mocna i wystarczająco elastyczna. W zakładzie nie mieliśmy z nią problemów.
Folia stretch maszynowa 17kg transparent FSM-17T

5/5
Ktoś może się ze mnie śmiać, że kupuję do domu maszynową folię stretch, ale tak właśnie jest. Co prawda na początku nie jest łatwo bez maszyny stosować 17 kg folii ;) ale mamy z mężem swoje sposoby. To najlepszy produkt do przechowywania rzeczy na strychu (np. wózek dziecięcy, kojec, sprzęty rzadko używane w domu) - dokładnie owijamy każdy z tych sprzętów folią stretch. Dzięki temu, że jest transparentna, widać co jest wewnątrz. Porządnie zawinięte są chronione przed kurzem i wilgocią. A przez to, że są mocne - nie tracimy nerwów przy pakowaniu sprzętów w worki foliowe lub inne dziwne wytwory.
Folia stretch maszynowa 17kg transparent FSM-17T

5/5
Maszynowa folia stretch nawet w domu się przydaje do zabezpieczenia przeróżnych rzeczy, które są składowane czy to w garażu czy na strychu, które jak mówi żona "przydadzą się" ... Nam bardzo uprzyjemniła pracę podczas pakowania rzeczy w trakcie przeprowadzki do nowego mieszkania.Bela może trochę duża ale daliśmy radę.