666 232 457  600 343 570

Folia stretch ręczna 1,5kg czarna

Opis

Folia stretch 1,5kg czarna to materiał opakowaniowy dla wielu rodzajów ładunków przy zróżnicowanych warunkach transportu.

Cena13,99 zł/brutto
11,37 zł/netto
szt.
Nr katalogowy FSR-1.5CZA Producent .
Dostępność: dostepny Wysyłka: jutro Koszt wysyłki: 23,98 zł

Czarna lub transparentna folia stretch 1,5 kg, jak również inne, barwne odmiany tego tworzywa, stanowi niezbędny element do pakowania i transportu we współczesnej produkcji i handlu. Jej uniwersalność pozwala zastosować ją do wielu skrajnie różnych produktów, charakteryzujących się zróżnicowaną wagą, rozmiarami i właściwościami. Stabilizacja ładunku podczas transportu, izolacja na czas przechowywania, ochrona przed zewnętrznymi czynnikami – te cechy decydują o dominacji wyrobu z polietylenu. Doceniają to firmy produkcyjne, logistyczne oraz handlowe, wybierając ten materiał do owijania ładunków na paletach i zabezpieczenia podczas transportu.

Ogromne ilości artykułu, niezbędne do zabezpieczenia ładunku, wymagają przemyślanych zakupów. Warto poszukać możliwości zamówień u producenta – wówczas niższa cena przy bezkompromisowej jakości może okazać się największym atutem tej transakcji. Jako producent ręcznej folii stretch 1,5 kg z Poznania gwarantujemy jej parametry na najwyższym poziomie. Rozciągliwość, odporność na rozerwanie i kleistość naszych wyrobów spełnią oczekiwania użytkowników, którzy pakują przeróżne produkty i chcieliby mieć pewność, że zastosowane środki nie przyniosą im żadnych strat podczas transportu. Czarna folia ręczna od Bordi, którą najlepiej zamówić przez nasz sklep internetowy, sprawdzi się na każdym placu przeładunkowym, w magazynie i hurtowni.

Folia stretch o mniejszej gęstości w cenach producenta to także znakomite rozwiązanie dla osób prywatnych, planujących większy remont lub porządkujących przedmioty, które przechowuje się na strychach i w pomieszczeniach gospodarczych. Nie wszyscy pozbywają się zmienianych mebli, drzwi czy sprzętu AGD. Warunkiem ich dobrego stanu jest odpowiednie zabezpieczenie. Czarny, ręczny stretch w opakowaniu 1,5 kg to idealny produkt do takich przedsięwzięć. Kolor chroni wrażliwe materiały przed przypadkową ekspozycją na światło słoneczne i zapobiega przebarwieniom. Nieprzepuszczalna powłoka z polietylenu chroni przed kurzem, osadami i innymi zabrudzeniami, które na pewno pojawią się na powierzchni magazynowanych obiektów. Nasz sklep internetowy, w którym oferujemy rozmaite folie i produkty ze stretchem, pozwoli zamówić odpowiednią ilość materiału bez obaw o wysokie koszty.

 

Dane techniczne:

Szerokość:500mm

Grubość:23mic

Waga: 1,5kg

Rozciągliwość: 180%

Kolor:Czarny

Cechy:Mocna i cicha

Właściwości produktu
  • Producent:.
  • Nr katalogowy:FSR-1.5CZA
OceńProdukt
Folia stretch ręczna 1,5kg czarna
Ocena Klientów:
5/5 (1 Opinie)
Folia stretch ręczna 1,5kg czarna FSR-1.5CZA

5/5
Bardzo dobra folia, która nie rozdziera się podczas owijania kartonów.