666 232 457  600 343 570

Folia stretch ręczna 1,5kg transparent

Opis

Folia stretch 1,5kg transparentna to materiał opakowaniowy dla wielu rodzajów ładunków przy zróżnicowanych warunkach transportu.

Cena12,99 zł/brutto
10,56 zł/netto
szt.
Nr katalogowy FSR-1.5T Producent .
Dostępność: dostepny Wysyłka: jutro Koszt wysyłki: 23,98 zł

Folia stretch ręczna w 1,5 kg rolce to znakomity sposób na to, by mieć pod ręką sprawdzone narzędzie do pakowania i stabilizacji dowolnych elementów. O jej niezawodności i prostocie zastosowania świadczy to, że nie ma obecnie popularniejszego materiału na świecie do wykonywania tych czynności. Stabilizująca, uniwersalna i kompaktowa – nie ma dla niej znaczenia wielkość, rodzaj ani kształt owijanego obiektu. Tę samą ręczną rolkę można zastosować do transportu palety kartonów z gwoździami i zabezpieczenia porcelanowych wazonów.

Właśnie dlatego na stałe weszła do cyklu produkcyjnego wielkich wytwórni i codziennej praktyki niewielkich hurtowni - nadaje się zarówno do owijania wielkich palet w ładowniach ciężarówek, jak i niedużych przedmiotów na strychu. Nasza folia transparentna stretch spełnia oczekiwania najbardziej wymagających producentów, którzy potrzebują wielkich ilości polietylenu do stałego pakowania podczas procesów produkcji. Dla mniejszych podmiotów sklep internetowy sprawdzonego producenta z Poznania to również sposób na to, by cena pozwoliła na zakup odpowiedniej przesyłki. Folie stretch z naszej wytwórni mogą być z powodzeniem stosowane również w codziennych pracach, takich jak ochrona i składowanie sprzętów, których akurat nie używa się w gospodarstwie domowym. Rolka transparentnej folii nadaje się do tego w szczególności, gdyż po owinięciu każdego elementu nadal doskonale widać, co znajduje się wewnątrz pakunku.

Nie tylko cena producenta powinna zachęcić Państwa do skorzystania z naszej oferty. Mniejsze zwoje ręcznej folii stretch znajdują uznanie w oczach Klientów indywidualnych ze względu na uniwersalny rozmiar i wszechstronne zastosowanie. Kolejnym atrybutem folii z Poznania jest jej niezawodność i wytrzymałość, która sprawdza się, gdy nasz materiał powinien nie tylko chronić obiekt przed warunkami zewnętrznymi. Potrafi on również zespalać w jednym opakowaniu kilka przedmiotów i sprawia, że znajdują one pewne miejsce w zaplanowanym układzie przestrzeni magazynowania. Nasz sklep internetowy zapewnia swoim Klientom wyłącznie produkty o niezawodnych właściwościach, dzięki którym zapomnicie Państwo o obawach związanych z bezpieczeństwem towarów i sprzętów.

 

Dane techniczne:

Szerokość:500mm

Grubość:23mic

Waga: 1,5kg

Rozciągliwość: 180%

Kolor:Transparent

Cechy:Mocna i cicha

Właściwości produktu
  • Producent:.
  • Nr katalogowy:FSR-1.5T
OceńProdukt