666 232 457  660 616 169

Folia stretch ręczna 2,0kg niebieska

Opis

Folia stretch 2,0kg niebieska to materiał opakowaniowy dla wielu rodzajów ładunków przy zróżnicowanych warunkach transportu.Jest jednym z najbardziej popularnych materiałów opakowaniowych na całym świecie. Prefekcyjna do produktów o zróżnicowanym kształcie i wadze. Gwarantuje stabilność ładunku, a także go zabezpiecza w czasie transportu. Dlatego właśnie jest to idelany produkt i coraz powszechniej stosowany przez firmy produkcyjne, logistyczne oraz handlowe, głównie do owijania ładunków na paletach i zabezpieczenia podczas transportu.

 

Dane techniczne:

Szerokość:500mm

Grubość:23mic

Waga: 2,0kg

Rozciągliwość: 180%

Kolor:Niebieska

Cechy:Mocna i cicha

Cena23,99 zł/brutto
19,50 zł/netto
szt.
Nr katalogowy FSR-2NIE Producent .
Dostępność: dostepny Wysyłka: dzisiaj Koszt wysyłki: 19,90 zł

Oferowana przez sklep internetowy Ebordi.pl z siedzibą na terenie Poznania, ręczna folia stretch niebieska doskonale sprawdzi się jako materiał opakowaniowy dla różnego rodzaju towarów. To, co ją wyróżnia to przystępna cena oraz wyjątkowa trwałość i rozciągliwość.

Dostępna w asortymencie naszego sklepu internetowego folia stretch niebieska została stworzona z myślą o łatwym i sprawnym ręcznym zabezpieczaniu różnego typu ładunków. Wyprodukowano ją z wysokiej jakości polietylenu, a ze względu na korzystną cenę stanowi popularny materiał opakowaniowy, chętnie wykorzystywany przez firmy kurierskie, logistyczne, handlowe, itp. Towary owinięte folią stretch nie przemokną i nie wypłowieją.

Przykładowe zastosowanie niebieskiej folii stretch:

  • ochrona towarów znajdujących się na paletach,
  • stabilizacja przewożonych ładunków,
  • zabezpieczanie towarów przed uszkodzeniami mechanicznymi w czasie transportu.
Właściwości produktu
  • Producent:.
  • Nr katalogowy:FSR-2NIE
OceńProdukt
Folia stretch ręczna 2,0kg niebieska
Ocena Klientów:
5/5 (5 Opinie)
Folia stretch ręczna 2,0kg niebieska FSR-2NIE

5/5
Proponowana przez sklep Ebordi.pl niebieska folia stretch jest niezwykle ekonomiczna i funkcjonalna. Sprawdza się nawet do zabezpieczania ciężkich ładunków i tych o nieregularnych kształtach
Folia stretch ręczna 2,0kg niebieska FSR-2NIE

5/5
Niebieska folia stretch w rozsądnej cenie. Co tu dużo mówić, folia jak każda inna, dla klienta najważniejsza cena, a ta jest konkurencyjna, więc warto skorzystać z tej oferty. Ja znalazłem w sklepie Ebordi jeszcze inne produkty przydatne do zabezpieczania wysyłanego towaru w równie dobrej cenie, polecam sprawdzić.
Folia stretch ręczna 2,0kg niebieska FSR-2NIE

4/5
Często widuje folie stretch w rolkach o wadze 1,5 lub 3kg, a tu mamy opcję 2kg, którą uważam za "złoty środek". Folia faktycznie sprawdza się w zabezpieczaniu towarów o nieregularnych kształtach. Osobiście używam jej do oklejania rzeczy wynoszonych na strych, dzięki czemu nie brudzą się.
Folia stretch ręczna 2,0kg niebieska FSR-2NIE

5/5
Prowadzę niewielki sklep internetowy. Mamy swoje firmowe pudełka, jednak wiele klientek narzekało, że podczas transportu przychodzą uszkodzone (zamoczone lub naderwane). Od jakiegoś czasu kupuję tę niebieską folię stretch - stała się moim znakiem rozpoznawczym (bo zwykle paczki zawinięte są w czarne folie a tu niebieska odmiana), no i spełnia podstawową funkcję - czyli porządnie chroni przesyłki. A dodatkowo ma bardzo dobrą cenę, więc jestem na tak.
Folia stretch ręczna 2,0kg niebieska FSR-2NIE

5/5
Folia stretch w wersji niebieskiej bardzo przypadła mi do gustu i jestem z jej użytkowania mega zadowolony, Jestem właścicielem firmy kurierskiej i od pewnego czasu używam tylko tej folii do pakowania towarów i rozsyłania ich w "świat" :)