666 232 457  600 343 570

Folia stretch ręczna 2,0kg niebieska

Opis

Folia stretch 2,0kg niebieska to materiał opakowaniowy dla wielu rodzajów ładunków przy zróżnicowanych warunkach transportu.Jest jednym z najbardziej popularnych materiałów opakowaniowych na całym świecie. Prefekcyjna do produktów o zróżnicowanym kształcie i wadze. Gwarantuje stabilność ładunku, a także go zabezpiecza w czasie transportu. Dlatego właśnie jest to idelany produkt i coraz powszechniej stosowany przez firmy produkcyjne, logistyczne oraz handlowe, głównie do owijania ładunków na paletach i zabezpieczenia podczas transportu.

 

Dane techniczne:

Szerokość:500mm

Grubość:23mic

Waga: 2,0kg

Rozciągliwość: 180%

Kolor:Niebieska

Cechy:Mocna i cicha

Cena27,99 zł/brutto
22,76 zł/netto
szt.
Nr katalogowy FSR-2NIE Producent .
Dostępność: na zamówienie Wysyłka: w ciągu 7 dni Koszt wysyłki: 23,98 zł

To produkt opakowaniowy, kojarzący się głównie z przemysłem spożywczym, ale można przy jego pomocy zabezpieczyć dowolny towar. Nie ma przy tym znaczenia waga i rozmiary chronionego ładunku, więc folie szybko zdobyły sobie pozycję najpopularniejszego zabezpieczenia na świecie. Złożyły się na to dwa istotne powody. Pierwszy to uniwersalność zastosowania, drugi – jego prostota. Ręczna rolka w dłoniach wprawionego pracownika pozwala błyskawicznie przygotować do transportu każdy, nawet nietypowy pod względem gabarytów ładunek.

Jako producent zapewniamy najniższe ceny – nie korzystamy z pomocy pośredników. Zdecydowaną większość zbytu zapewnia nam sklep internetowy, który jest dostępny dla Państwa w trybie 24/7. Niskim kosztom zakupu naszych produktów towarzyszy najwyższa jakość: bezkompromisowa wytrzymałość, ponadprzeciętna elastyczność i doskonała przyczepność. Wszystkie rodzaje folii stretch, które wytwarzamy w Poznaniu, oznaczają się cichą pracą – ręczne odwijanie nie powoduje charakterystycznego dźwięku, pośredniego między trzaskiem a skrzypieniem. Odpowiednio owiniętej folii Bordi nie trzeba poprawiać, dociskać ani wygładzać, a raz założone zabezpieczenie przetrwa wszystkie okoliczności przewozu czy magazynowania. Korzystając z niej będziecie mogli Państwo skupić się na detalach transportu lub planowaniu ułożenia – praca z naszymi rolkami nie niesie za sobą żadnych niespodzianek i wyzwań.

Niebieska folia stretch to produkt przygotowywany tradycyjnie z myślą o żywności, zwłaszcza wrażliwej, z krótkim okresem trwałości. Każdy producent nabiału czy pakowanych wędlin wie, że transparentna folia stretch nie zabezpiecza przed działaniem promieni UV, a czarna z kolei może powodować zwiększone nagrzewanie. Sklep internetowy Bordi na taką ewentualność proponuje ręczną, niebieską folię stretch na rolce średnich rozmiarów. Jednak nadal pozostaje ona materiałem uniwersalnym, którym można owinąć niemal wszystko – od przewożonego fortepianu przez paletę cementu po drobiazgi do przechowania w domowym magazynie.

Przykładowe zastosowanie niebieskiej folii stretch:

  • ochrona towarów znajdujących się na paletach,
  • stabilizacja przewożonych ładunków,
  • zabezpieczanie towarów przed uszkodzeniami mechanicznymi w czasie transportu.
Właściwości produktu
  • Producent:.
  • Nr katalogowy:FSR-2NIE
OceńProdukt
Folia stretch ręczna 2,0kg niebieska
Ocena Klientów:
5/5 (5 Opinie)
Folia stretch ręczna 2,0kg niebieska FSR-2NIE

5/5
Proponowana przez sklep Ebordi.pl niebieska folia stretch jest niezwykle ekonomiczna i funkcjonalna. Sprawdza się nawet do zabezpieczania ciężkich ładunków i tych o nieregularnych kształtach
Folia stretch ręczna 2,0kg niebieska FSR-2NIE

5/5
Niebieska folia stretch w rozsądnej cenie. Co tu dużo mówić, folia jak każda inna, dla klienta najważniejsza cena, a ta jest konkurencyjna, więc warto skorzystać z tej oferty. Ja znalazłem w sklepie Ebordi jeszcze inne produkty przydatne do zabezpieczania wysyłanego towaru w równie dobrej cenie, polecam sprawdzić.
Folia stretch ręczna 2,0kg niebieska FSR-2NIE

4/5
Często widuje folie stretch w rolkach o wadze 1,5 lub 3kg, a tu mamy opcję 2kg, którą uważam za "złoty środek". Folia faktycznie sprawdza się w zabezpieczaniu towarów o nieregularnych kształtach. Osobiście używam jej do oklejania rzeczy wynoszonych na strych, dzięki czemu nie brudzą się.
Folia stretch ręczna 2,0kg niebieska FSR-2NIE

5/5
Prowadzę niewielki sklep internetowy. Mamy swoje firmowe pudełka, jednak wiele klientek narzekało, że podczas transportu przychodzą uszkodzone (zamoczone lub naderwane). Od jakiegoś czasu kupuję tę niebieską folię stretch - stała się moim znakiem rozpoznawczym (bo zwykle paczki zawinięte są w czarne folie a tu niebieska odmiana), no i spełnia podstawową funkcję - czyli porządnie chroni przesyłki. A dodatkowo ma bardzo dobrą cenę, więc jestem na tak.
Folia stretch ręczna 2,0kg niebieska FSR-2NIE

5/5
Folia stretch w wersji niebieskiej bardzo przypadła mi do gustu i jestem z jej użytkowania mega zadowolony, Jestem właścicielem firmy kurierskiej i od pewnego czasu używam tylko tej folii do pakowania towarów i rozsyłania ich w "świat" :)