666 232 457  660 616 169

Folia stretch ręczna 2,0kg niebieska

Opis

Folia stretch 2,0kg niebieska to materiał opakowaniowy dla wielu rodzajów ładunków przy zróżnicowanych warunkach transportu.Jest jednym z najbardziej popularnych materiałów opakowaniowych na całym świecie. Prefekcyjna do produktów o zróżnicowanym kształcie i wadze. Gwarantuje stabilność ładunku, a także go zabezpiecza w czasie transportu. Dlatego właśnie jest to idelany produkt i coraz powszechniej stosowany przez firmy produkcyjne, logistyczne oraz handlowe, głównie do owijania ładunków na paletach i zabezpieczenia podczas transportu.

 

Dane techniczne:

Szerokość:500mm

Grubość:23mic

Waga: 2,0kg

Rozciągliwość: 180%

Kolor:Niebieska

Cechy:Mocna i cicha

Cena23,99 zł/brutto
19,50 zł/netto
szt.
Nr katalogowy FSR-2NIE Producent Ebordi
Dostępność: dostepny Wysyłka: za 3 dni Koszt wysyłki: 17,90 zł

Oferowana przez sklep internetowy Ebordi.pl z siedzibą na terenie Poznania, ręczna folia stretch niebieska doskonale sprawdzi się jako materiał opakowaniowy dla różnego rodzaju towarów. To, co ją wyróżnia to przystępna cena oraz wyjątkowa trwałość i rozciągliwość.

Dostępna w asortymencie naszego sklepu internetowego folia stretch niebieska została stworzona z myślą o łatwym i sprawnym ręcznym zabezpieczaniu różnego typu ładunków. Wyprodukowano ją z wysokiej jakości polietylenu, a ze względu na korzystną cenę stanowi popularny materiał opakowaniowy, chętnie wykorzystywany przez firmy kurierskie, logistyczne, handlowe, itp. Towary owinięte folią stretch nie przemokną i nie wypłowieją.

Przykładowe zastosowanie niebieskiej folii stretch:

  • ochrona towarów znajdujących się na paletach,
  • stabilizacja przewożonych ładunków,
  • zabezpieczanie towarów przed uszkodzeniami mechanicznymi w czasie transportu.
Właściwości produktu
  • Producent:Ebordi
  • Nr katalogowy:FSR-2NIE
OceńProdukt
Folia stretch ręczna 2,0kg niebieska
Ocena Klientów:
5/5 (1 Opinie)
Folia stretch ręczna 2,0kg niebieska FSR-2NIE

5/5
Proponowana przez sklep Ebordi.pl niebieska folia stretch jest niezwykle ekonomiczna i funkcjonalna. Sprawdza się nawet do zabezpieczania ciężkich ładunków i tych o nieregularnych kształtach