666 232 457  600 343 570

Folia stretch ręczna 3,0kg czarna

Opis

Folia stretch 3,0kg czarna to materiał opakowaniowy dla wielu rodzajów ładunków przy zróżnicowanych warunkach transportu.Jest jednym z najbardziej popularnych materiałów opakowaniowych na całym świecie. Perfekcyjna do produktów o zróżnicowanym kształcie i wadze. Gwarantuje stabilność ładunku, a także go zabezpiecza w czasie transportu. Dlatego właśnie jest to idealny produkt i coraz powszechniej stosowany przez firmy produkcyjne, logistyczne oraz handlowe, głównie do owijania ładunków na paletach i zabezpieczenia podczas transportu.

 

Dane techniczne:

Waga: 3,0kg

Waga gilzy:0,350g

Szerokość:500mm

Grubość:23mic

Rozciągliwość: 180%

Cechy:Mocna i cicha

Kolor:Czarny

Cena27,99 zł/brutto
22,76 zł/netto
szt.
Nr katalogowy FSR-3CZA Producent .
Dostępność: dostepny Wysyłka: jutro Koszt wysyłki: 23,98 zł

Niezwykła wytrzymałość i prostota użycia – te dwie cechy tłumaczą, dlaczego ta czarna lub transparentna rolka jest dziś podstawowym wyposażeniem każdego placu załadunkowego. Niezależnie, czy znajdziemy się w dużej fabryce elementów betonowych, przeciętnej wytwórni akcesoriów meblowych lub samochodowych, czy wreszcie na zapleczu niewielkiej hurtowni budowlanej – wszędzie tam podstawowym narzędziem okaże się ręczna folia stretch 3,0 kg na półmetrowym zwoju. Duża gęstość produktu sprawia, że nadaje się on szczególnie do zabezpieczania palet z ciężką zawartością. Czarna folia bez większych kłopotów utrzyma wyroby z betonu czy stali, które wymagają solidnych podnośników widłowych. Kilka zwojów odpornego na działanie wewnętrznych sił polietylenowego materiału, którego dodatkowym wzmocnieniem jest niezwykle silne przywieranie kolejnych warstw do siebie, czyni z niego prawdziwe wielozadaniowe narzędzie, bez którego trudno wyobrazić sobie dzisiejszą logistykę, załadunek i transport.

Jako producent oferujemy Państwu wybór folii najwyższej jakości. Nie korzystamy z usług pośredników, dzięki czemu nasz sklep internetowy oferujący taśmy i folie ze stretchu może przedstawić propozycję, w której oprócz niezawodności towarów największym atutem jest niski koszt zakupu. W przypadku podstawowego artykułu, jakim jest ręczna rolka rozciągliwego polietylenu, cena producenta powinna skłonić Państwa do skorzystania z naszych usług. Sklep internetowy firmy Bordi z Poznania zaprasza – można u nas zamówić każdą ilość towaru.

Oferowana folia może być wykorzystywana do pakowania przedmiotów o rozmaitych gabarytach oraz kształtach, a także o różnorodnej wadze.

Właściwości produktu
  • Producent:.
  • Nr katalogowy:FSR-3CZA
OceńProdukt
Folia stretch ręczna 3,0kg czarna
Ocena Klientów:
5/5 (6 Opinie)
Folia stretch ręczna 3,0kg czarna FSR-3CZA

5/5
Bardzo dobra folia stretch, dobrze się klei i łatwo nią owijać przesyłki. Folia jest bardzo wytrzymała i nawet jeśli kurierzy nie dbają o przesyłkę nie zdarzyło się, by podczas transportu ją rozerwali.
Folia stretch ręczna 3,0kg czarna FSR-3CZA

5/5
Regularnie używam folii stretch od firmy Ebordi. Jest trwała, wytrzymała i świetnie sprawdza się do zabezpieczania towarów na paletach. Jestem z niej bardzo zadowolony
Folia stretch ręczna 3,0kg czarna FSR-3CZA

4/5
Kupuję w Ebordi wszystkie niezbędne mojej firmie materiały opakowaniowe. Nabywana tutaj czarna folia stretch to podstawowy produkt w naszym dziale wysyłkowym. Sprawdza się bardzo dobrze w codziennym zastosowaniu do zabezpieczania palet. Mam wrażenie, że mogłaby by być jeszcze nieco trwalsza, ale jest i tak świetna.
Folia stretch ręczna 3,0kg czarna FSR-3CZA

4/5
Kupiłem jedną rolkę w zeszłym tygodniu. Sporo rzeczy miałem do zabezpieczenia przed kurzem i wilgocią. Na zimę wynoszę dużo gratów do stodoły i taka folia jest jak znalazł. Produkt oceniam dobrze, sprawdziła się, żadnych problemów.
Folia stretch ręczna 3,0kg czarna FSR-3CZA

5/5
Ta czarna folia stretch to chyba najlepiej mi znany produkt który stosuję do owijania wysyłek, żeby zabezpieczyć je przed wilgocią i uszkodzeniami. Stosuję od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony.
Folia stretch ręczna 3,0kg czarna FSR-3CZA

5/5
Mam sklep internetowy i wysyłam towary po całej Polsce i nie tylko. Folia stretch czarna idealnie nadaje się do pakowania przesyłek i to bardzo. A jeśli chodzi o kolor to czerń zakrywa dobrze kartony które są półprzezroczyste i wtedy nikt nie widzi zawartości tylko odbiorca paczki.