666 232 457  600 343 570

Folia stretch ręczna 3,0kg transparent

Opis

Folia stretch 3,0kg transparentna to materiał opakowaniowy dla wielu rodzajów ładunków przy zróżnicowanych warunkach transportu.

Cena23,99 zł/brutto
19,50 zł/netto
szt.
Nr katalogowy FSR-3T Producent .
Dostępność: dostepny Wysyłka: jutro Koszt wysyłki: 23,98 zł

Trudno wyobrazić sobie pakowanie nawet największych i najcięższych palet bez tego materiału. Można go określić mianem narzędzia które zrewolucjonizowało transport. Ten wyrób z polietylenu o niezwykłej wytrzymałości, rozciągliwości i przyleganiu do kolejnych warstw idealnie nadaje się do zabezpieczenia każdego typu towarów w transporcie. Logistyka, przewozy, handel - maszynowe lub ręczne rolki stretchu to codzienne narzędzie w rękach osób pracujących w tych branżach, zużywane zazwyczaj w wielkich ilościach.

Producent folii stretch z Poznania oferuje transparentną wersję o zwiększonej wytrzymałości 3,0 kg do owinięcia ładunków w transporcie oraz składowaniu produktów. Wysokiej jakości folie, uzyskiwane metodą wylewu, o sprawdzonych parametrach i niezawodnej kleistości, nasz sklep internetowy oferuje w atrakcyjnej ofercie. Niska cena od producenta przy dużych zamówieniach pozwoli znacznie obniżyć koszty pakowania w wytwórniach galanterii budowlanej, fabrykach akcesoriów, w przetwórniach spożywczych i hurtowniach – wszędzie tam, gdzie każdego dnia zabezpiecza się towar trafiający do magazynów, ładowni samochodów lub kontenerów.

Poza zastosowaniem przemysłowym nasz sklep internetowy w Poznaniu kieruje ofertę do osób fizycznych, które planują większe inwestycje budowlane, remonty lub organizują przejrzysty system przechowywania w pomieszczeniach gospodarczych – wszędzie tam, gdzie będzie potrzebna transparentna ręczna folia stretch w większych ilościach. Cena, którą producent gwarantuje za produkt najwyższej jakości znacznie obniży koszt całego przedsięwzięcia. Przezroczystej folii warto użyć zwłaszcza do opakowania starych mebli, armatury czy sprzętu RTV-AGD, ponieważ wówczas bez trudu można rozpoznać zawartość pakunku. a ochronna powłoka nie straci niczego ze swoich wysokich parametrów. Można również liczyć na siłę ściągania stretchu 3,0 przy łączeniu kilku przedmiotów w jednej osłonie – wówczas w grę wchodzi nie tylko ochrona przed kurzem, pyłem i osadem, ale także stabilizacja w jednym miejscu.

 

Dane techniczne:

Waga: 3,0kg

Waga gilzy:0,350g

Szerokość:500mm

Grubość:23mic

Rozciągliwość: 180%

Cechy:Mocna i cicha

Właściwości produktu
  • Producent:.
  • Nr katalogowy:FSR-3T
OceńProdukt