666 232 457  600 343 570

Filtruj
-
Kategoria

Folia bąbelkowa

Folia bąbelkowa

Obok folii stretch, w asortymencie naszego sklepu z siedzibą zlokalizowaną w pobliżu miasta Poznań, mogą Państwo znaleźć wysokiej jakości folię bąbelkową. Wyroby tego typu są przeznaczone przede wszystkim do zabezpieczania i pakowania produktów, bowiem są znacznie bardziej wydajne od tradycyjnych opakowań z papieru czy kartonu. Oferowana przez nas folia bąbelkowa znakomicie dopasowuje się do kształtów przewożonych towarów, dlatego jest niezastąpiona nie tylko w profesjonalnych firmach logistycznych, ale także w warunkach domowych (np. w czasie przeprowadzki). Poza tym, że każda bąbelkowa folia jest trwała i wytrzymała, daje także możliwość wielokrotnego użytku. Chociaż siedziba naszej firmy mieści się pod Poznaniem, to zamówienia na produkty z naszej oferty realizujemy dla klientów z całej Polski, zapewniając szybkość oraz ciągłość dostaw.

 
Folia bąbelkowa 1,0m x 50m
Folia bąbelkowa 1,0m x 50m
 • Producent.
 • Nr Katalogowy: FB-1.0T50
 • Opis:
  Pęcherzyki folii to najlepsza dostępna ochrona przesyłek, w dodatku materiał...
 • Dostępność: na zamówienie
 • Wysyłka: w ciągu 7 dni
(1)
Cena: 32,99 zł
Folia bąbelkowa 0,5m x 50m
Folia bąbelkowa 0,5m x 50m
 • Producent.
 • Nr Katalogowy: FB-0.5T50
 • Opis:
  Pęcherzyki folii to najlepsza dostępna ochrona przesyłek, w dodatku materiał...
 • Dostępność: na zamówienie
 • Wysyłka: w ciągu 7 dni
(0)
Cena: 16,99 zł

Do czego można stosować folię bąbelkową?

Dziesiątki, jeśli nie setki wypełnionych powietrzem bąbelków tworzą materiał, który jest lekki, elastyczny i odporny, a przy tym posiada doskonałe właściwości amortyzacyjne i izolacyjne. Gdzie może mieć zastosowanie folia bąbelkowa? Oto różne sposoby jej wykorzystania, które nie kojarzą się wyłącznie z pakowaniem przedmiotów do wysyłki.

1. Przy pomocy folii bąbelkowej można skutecznie przeciwdziałać skraplaniu wody na spłuczce. Jeśli zaobserwowałeś, że w sezonie grzewczym na spłuczce pojawiają się niewielkie kropelki, oznacza to, że dochodzi do skraplania wody na jej powierzchni. W takiej sytuacji wystarczy, że od środka wyłożysz spłuczkę folią z bąbelkami. W ten sposób powstanie sprytna izolacja, która zapobiegnie skraplaniu się wody na skutek różnicy temperatur.

2. Ochrona roślin przed mrozem. Gdy zbliżają się ujemne temperatury, możesz wykorzystać folię bąbelkową do zabezpieczenia roślin w ogrodzie czy na tarasie. Wystarczy, że owiniesz folią donice, w których znajdują się rośliny.

3. Uszczelnianie okien zimą. Zastanawiasz się, jak uszczelnić okna? To proste! Wytnij z folii bąbelkowej prostokąt o wymiarze szyby okiennej i przyklej wzdłuż jej krawędzi. W ten sposób zabezpieczysz nawet najbardziej nieszczelne okna.

4. Utrzymywanie ciepła produktów spożywczych „na wynos”. Bez względu na to, czy przewozisz gorącą zupę czy zależy Ci na schłodzeniu wędlin, folia bąbelkowa na pewno spełni swoją funkcję. Jeśli szczelnie owiniesz nią pojemniki z żywnością, zachowasz ich pierwotną temperaturę przez dłuższy czas.

5. Zwiększa komfort spania na materacu. Aby zwiększyć komfort snu na materacu, wystarczy, że podłożysz pod niego długi arkusz folii z bąbelkami. W ten sposób poczujesz się wygodniej, a co więcej, folia będzie dodatkowo stanowić bardzo dobrą izolację od podłoża.

6. Pomaga w zachowaniu kształtu torebki. Jeśli zależy Ci, aby nieużywana torebka zachowała swój kształt, warto do niej włożyć złożony arkusz folii bąbelkowej. Gdy zechcesz ją wyjąć z szafy, możesz mieć pewność, że będzie wyglądać jak nowa.

7. Służy do dekoracji tortów. Folia odciśnięta na lukrowej masie na torcie pozwala otrzymać oryginalny efekt plastra miodu. Możesz ją wykorzystać do dekoracji ciast, babeczek i innych wypieków.

8. Utrzymuje niską temperaturę produktów. Zamiast sięgać po nie zawsze praktyczne torby termiczne, włóż do siatki nieduży kawałek folii bąbelkowej. Owijając nią zamrożone produkty, bez trudu przewieziesz je nawet w ciepły dzień.

9. Pomaga w ostrzeżeniu o włamaniu. Niewielki arkusz folii włóż pod wycieraczkę. W ten prosty sposób zostaniesz poinformowany, gdy niepożądany gość zbliży się do Twojego domu.

10. Chroni owoce i warzywa przed obiciem. Chcąc przedłużyć świeżość owoców i warzyw, i jednocześnie ochronić je przed obiciem, wyłóż szufladę w lodówce folią bąbelkową.

11. Chroni telefony i tablety przed zniszczeniem. Jeśli obawiasz się, że ekran telefonu czy tabletu może ulec zarysowaniu, możesz stworzyć praktyczne etui z folii bąbelkowej. Taki pokrowiec dodatkowo ochroni urządzenie przed zniszczeniem wywołanym ewentualnym upadkiem.